Розширення партнерських зв’язків Husqvarna

Юридична компанія «СТРАТЕГ» продовжує розширення своїх партнерських зв’язків!  Новий партнер ЮК «Стратег» – Компанія «Хускварна Україна», що входить до складу Husqvarna Group.

Husqvarna Group є найбільшим в світі виробником техніки для лісу і саду, включаючи газонокосарки-роботи, садові трактори, бензопили та тримери. Хускварна також є європейським лідером в сегменті продукції для поливу, а також одним зі світових лідерів в області ріжучого обладнання та алмазного інструменту для будівельної галузі. Продукти та рішення групи реалізуються на ринку через дилерську мережу і вроздріб як для приватних споживачів, так і професіоналів в більш ніж 100 країнах. Хускварна налічує 14000 співробітників у більш ніж 40 країнах світу.

Діяльність Husqvarna Group включає в себе три підрозділи: Європа і Азія, Америка, Будівельна техніка.

Husqvarna – шведська промислова компанія, один з найбільших у світі виробників пил, газонокосарок та садового обладнання, а також інструментів для різки каменю та для будівельної промисловості, історія заснування компанії бере початок з 1680 року.

У 2007 Husqvarna підписала ліцензійну угоду з BMW (Німеччина) відносно використання марки Husqvarna для виробництва мотоциклів.

Група WSM, група швейних машин Вікінг, продає та випускає швейні машини під брендом Husqvarna.

Група Electrolux продає та випускає домашню побутову техніку під брендом Husqvarna.

Husqvarna є офіційним постачальником газонокосарок для серії автогонок NASCAR.

Тепер компанія «Хускварна Україна» знаходиться під надійним правовим захистом ЮК «СТРАТЕГ» і забезпечена надійною юридичною підтримкою.

14/04/2016