Розширення партнерських зв’язків

Юридична компанія «СТРАТЕГ» з радістю повідомляє про продовження розширення своїх партнерських зв’язків! Відтепер нашим партнером є ТОВ «КЕМІКАЛ УКРАЇНА», дистриб’ютор італійської компанії Kemichal S.r.l.
Kemichal s.r.l. – компанія, яка більш, ніж півстоліття виробляє лакофарбові продукти, барвники і розчинники для деревини та продає свої продукти на території Італії та багатьох інших країн. Робота компанії зорієнтована на повне задоволення потреб клієнта, що досягається через надання високоякісних товарів, надійні та ефективні системи виробництва, наявність кваліфікованого технічного персоналу. Варто зауважити, що у 2001 році компанія Kemichal зробила сертифікацію своєї системи якості відповідно до міжнародних стандартів UNI EN ISO 9001: 2008.
Зауважимо, що спільною метою для двох компаній є надання виключно послуг беззаперечно високої якості та забезпечення найвищого комфорту для своїх клієнтів та партнерів. Відтепер компанія ТОВ «КЕМІКАЛ УКРАЇНА» знаходиться під правовим захистом ЮК «СТРАТЕГ» та забезпечена надійною юридичною підтримкою.

25/08/2016