«Справжній успіх – це займатися улюбленою справою»

Мати власний бізнес – означає нести за нього відповідальність щохвилини, навіть у дорозі. Тож ОЛЕГ НАЛИВАЙКО, АДВОКАТ, ЗАСНОВНИК І ВЛАСНИК ЮРИДИЧНОЇ КОМПАНІЇ «СТРАТЕГ», НАЗИВАЄ СВІЙ MERCEDES-BENZ «ОФІСОМ НА КОЛЕСАХ».

Олег Наливайко Стратег

ПАНЕ ОЛЕЖЕ, ПОДІЛІТЬСЯ, БУДЬ ЛАСКА, ІСТОРІЄЮ СВОГО ПРОФЕСІЙНОГО ЗРОСТАННЯ.

Будучи випускником факультету міжнародної економіки і права КНЕУ, я пішов працювати до Національного агентства з питань розвитку та європейської інтеграції. Це була дуже серйозна школа! Потім, коли агенція об’єдналася з Міністерством економіки, став заступником начальника управління, був наймолодшим керівником. Та зарплата в державній установі не давала можливості гідно забезпечувати родину, і я прийняв рішення про адвокатську кар’єру. В 2009 році я заснував власну компанію «Стратег», і відтоді переконуюся, що юриспруденція – справа мого життя. Ми спеціалізуємося на адміністративному, господарському, сімейному, спадковому праві. Вирішуємо корпоративні конфлікти, питання щодо відкриття рахунків та реєстрації компаній іноземної юрисдикції. У фокусі уваги – інвестиційні та сімейні фонди. Загалом, робимо все, щоб бізнес був захищеним.

ВИ РОЗПОЧИНАЛИ СВОЮ СПРАВУ НА ТЛІ ЕКОНО-МІЧНОГО СПАДУ, АЛЕ ДОСЯГЛИ ДУЖЕ ЗНАЧНИХ РЕЗУЛЬТАТІВ. ЯКІ АНТИКРИЗОВІ РІШЕННЯ ВВА-ЖАЄТЕ НАЙЕФЕКТИВНІШИМИ?

Не панікувати, а спокійно шукати правильне рішення. Досвід, накопичений за вісім років існування компанії «Стратег», дає нам змогу не просто бути стабільними, а й рухатися вгору. Невід’ємним елементом розвитку є впровадження нових технологій. Наприклад, «Стратег» може похвалитися тим, що ми єдина в Україні юридична компанія, яка має патент не лише нашої країни, а й патент США.

Mercedes-Benz для мене – це статус, комфорт, безпека.
А модель відповідає моєму внутрішньому стану, відчуттю стабільності й упевненості

Також радий відзначити, що юридична компанія «Стратег» здобула перемогу у всеукраїнському конкурсі «Бренд року-2017» у номінації «Бездоганна репутація», що демонструє партнерам та клієнтам надійність і перспективність компанії.

Ми маємо ексклюзивний продукт на ринку юридичних послуг України – пакети абонентського юридичного обслуговування для фізичних осіб. Це своєрідний юридичний страховий поліс, але на відміну від традиційних, які мають термін дії, – він є безстроковим. Придбання пакета юридичних послуг дозволяє економити до 30 -35 % від вартості консультацій, взаємодія з висококласними юристами здійснюється у зручний спосіб, зокрема, через мобільний додаток. Це пропозиція для людей, які насправді цінують свій час.

На ньому можна їхати і в гори, і в доли!
Приміром, на вузьких дорогах Монако дружина почувалася незвично, але я так добре знаю наші рідні Карпати, що жодні серпантини мене не лякають. А однією з найкомфортніших поїздок стала подорож із Люксембурга до Франкфурта. Навігатор проклав найкоротший шлях через невеличкі поселення, і це дало можливість повною мірою відчути автентичну атмосферу європейських країн.
Ми отримали від цього величезне задоволення.

Олег Наливайко Стратег

ТАК, ЧАС – ЦЕ ГРОШІ. НА ЯКІ ЩЕ СВІТОГЛЯДНІ НАСТАНОВИ СПИРАЄТЕСЯ ЯК КЕРІВНИК ЮРИДИЧНОЇ КОМПАНІЇ?

Ви знаєте, мої рідні – практично всі лікарі, я першим серед кількох поколінь став правником. Але юриспруденція і медицина мають багато спільного. Насамперед це відповідальність перед людьми. Подібно до того, як наша династія медиків рятувала життя, я виконую свій обов’язок, допомагаючи людям. Спираюся на досвід, який передали мені батьки, і розумію, що в жодній справі не буває дрібниць. За кожним випадком стоять людські долі. Усвідомлення цього вимагаю й від усіх співробітників.

Вони повинні вміти подивитися на ситуацію очима клієнтів. З цього випливає ще один наш принцип – максимальна клієнтоорієнтованість. Навіть тоді, коли надаємо послуги безоплатно, в рамках соціальних проектів, клієнт має буде цілковито задоволений. Адже йдеться про нашу репутацію.

АВТО, ЯКОМУ ВИ ВІДДАЛИ ПЕРЕВАГУ, ТАКОЖ МАЄ БЕЗДОГАННУ РЕПУТАЦІЮ. РОЗКАЖІТЬ, БУДЬ ЛАСКА, ПРО ВАШ ДОСВІД АВТОМОБІЛІСТА, ЯК ВИ СТАЛИ ПРИХИЛЬНИКОМ MERCEDES-BENZ.

Учився керувати я ще на «Ниві»! Та невдовзі пересів на іномарки. До Mercedes-Benz мав авто іншого поважного європейського бренда, та щось було не так – у рівні комфорту, обслуговуванні авто… Лише коли обрав Mercedes-Benz, зрозумів – це ідеальний автомобіль. Для мене важливий статус авто, комфорт і безпека, і в цьому – переконався! – Mercedes-Benz не має рівних. Відтоді й став його безперечним прихильником. Про свій вибір не пошкодував жодного разу, та ще і своїх друзів переконав – тепер усі вони стали клієнтами «Автомобільного Дому Україна». Зараз у мене вже друге авто улюбленого бренда. Це 500 Mercedes-Benz

Mercedes-Benz не має рівних. Я став його безперечним прихильником. Про свій вибір не пошкодував жодного разу, та ще і своїх друзів переконав

AMG 4MATIC LONG із максимальною комплектацією. Оскільки дуже багато часу про-воджу в автомобілі, надзвичайно ціную його комфортабельність.

ЧИ ВЛАШТОВУЄ ВАС СЕРВІС?

Задоволення від його рівня я відчув іще на етапі купівлі автомобіля. В той момент був у Буковелі, робив замовлення телефоном. Без особистого знайомства і навіть без візуального контакту менеджеру Вікторії вдалося бездоганно підібрати саме те, що я хотів, урахувати всі нюанси. Тож мені лишалося тільки дочекатися прибуття автомобіля з Німеччини. Приємні враження й від технічного обслуговування. Якщо я сам приїжджаю, у салоні завжди є чим зайнятися. І навіть коли машину привозить водій (а так буває частіше), мені потім телефонують, цікавляться думкою про рівень сервісу – вважаю, такий зворотний зв’язок важливий. Варто згадати і про подальший супровід клієнтів – скажімо, івенти для власників Mercedes-Benz. Це чудова можливість для спілкування з такими ж прихильниками бренда, як і я, нагода розширити коло знайомств.ЯКИЙ СТИЛЬ КЕРУВАННЯ ВЛАСТИВИЙ ВАМ ЯК ВОДІЄВІ, ЧИ ЛЮБИТЕ ШВИДКІСТЬ? Якби хотілося ганяти, як у юності, купив би спортивне авто. Мій Mercedes-Benz – це бренд, справедливо визнаний найкращим у світі, і я ототожнюю його з нинішнім періодом свого життя, з успіхом, відчуттям внутрішнього комфорту і стабільності. Це впевненість і спокій. Водночас це авто, на якому можна дозволити собі й великі швидкості. Воно абсолютно кероване, інколи виникає відчуття, наче їдеш безпечним потягом, а не легковиком. А система захисту не дає відволіктися – зізнаюся, я мав нагоду переконатися в тому, як чудово вона працює на випередження.

ПОПРИ РОБОТУ МАЄ БУТИ Й ВІДПОЧИНОК – ЯК ПРОВОДИТЕ ВІЛЬНИЙ ЧАС?

Разом із сім’єю дуже любимо подорожувати. Мені пощастило побувати вже у 45 країнах! Зазвичай ми вирушаємо в подорож літаком. Та якщо всередині країни зручніше пересуватися автомобілем, завжди віддаю перевагу в прокаті Mercedes-Benz.

ЮРИДИЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ – ЦЕ КОЛОСАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ,

Я ПОСТІЙНО МАЮ БУТИ НА ЗВ’ЯЗКУ. І хоч би якими помічними були гарнітури до мобільного, відволікатися на справи за кермом не маю права. Тому – так, частіше їжджу з водієм, працюю в дорозі. Шумоізоляція просто відмінна! От я й називаю свій Mercedes-Benz «офісом на колесах преміум-класу».

ADU-1-17_Nalivayko_2

Плани

Хочу дочекатися рестайлінгу Mercedes-Benz W222, анонсованого на 2017 рік – це буде ще один крок у напрямі досконалості.

 

«Справжній успіх – це займатися улюбленою справою», інтерв’ю з О. Наливайком, журнал “Особливий світ”  №1, 6 квітня 2017.