Ваші нові можливості з ЮК «СТРАТЕГ»

Юридична компанія «СТРАТЕГ» рада повідомити, що відтепер також забезпечує юридичний супровід та підтримку з питань відкриття рахунку для фізичних та юридичних осіб у PACIFIC PRIVATE BANK.
PACIFIC PRIVATE BANK заснований у 1997 року у міжнародному Тихоокеанському фінансовому центрі (Вануату) та надає повний пакет банківських послуг. Його географічне, економічне, податкове і правове середовище є сприятливим для захисту капіталу іноземних інвесторів. Спеціаліст банку з управління капіталом і активами може розробити і пропонувати спеціалізовані інвестиційні рішення для Вас та Вашого бізнесу, враховуючи індивідуальні завдання кожного клієнта. А спеціалісти ЮК «СТРАТЕГ», у свою чергу, забезпечать Вам юридичний супровід та підтримку на усіх етапах відкриття рахунку у іноземному банку.
За більш детальною інформацією щодо відкриття рахунку у PACIFIC PRIVATE BANK звертайтеся до наших консультантів за телефоном +38 (044) 227-93-91, або направляйте Ваш запит на нашу електронну скриньку info@strateg-llc.com.

10/10/2016