Ласкаво просимо до Вашого нового дому у Європі

Раді повідомити про те, що відтепер ЮК «Стратег» разом із угорськими партнерами надає юридичний супровід з питань отримання посвідки на постійне місце проживання в Угорщині з особливими ексклюзивними перевагами! Набуття посвідки на постійне місце проживання в Угорщині – це беззаперечно вигідна інвестиція для Вас, Вашої родини та Ваших близьких родичів. Оформлення посвідки на проживання в Угорщині є одним із найбільш доступних та простих шляхів отримання можливості насолоджуватися життям у Європі у всіх її барвах: розпочати свій власний бізнес, здобути європейську освіту, подорожувати без кордонів.

Вже сьогодні Ви та Ваша родина мають змогу жити на території країн Шенгенської зони, набувши безстроковий статус резидента (отримавши карту постійного місця проживання в Угорщині), долучившись до угорської національної інвестиційної програми!

За більш детальною інформацією щодо отримання посвідки на постійне місце проживання в Угорщині звертайтеся до наших консультантів за телефоном +38(044)227-93-91, або направляйте Ваш запит на нашу електронну скриньку info@strateg-llc.com.

26/09/2016