Стратегія Вашого успіху в 5 кроках.

Олег Наливайко, адвокат, директор юридичної компанії «СТРАТЕГ», м.Київ

Oleg_Nalyvaiko_uspeh

У цій статті я хочу поділитися з Вами своїм досвідом, який довів, що домогтися успіху в улюбленій роботі в поєднанні з можливістю приділяти увагу своїй родині і своїм хобі абсолютно реально!

Хоча б раз у житті кожен замислювався над питанням пошуку легкого і швидкого шляху до власного успіху.

Для досягнення щоденної гармонії в роботі я виділив для себе п’ять принципів, ґрунтуючись на яких працює наша компанія, і секретом яких я поділюся з Вами.

Починайте свій шлях до успіху з віри у власні сили і можливості.

Юридична компанія «СТРАТЕГ» – багатопрофільна організація, основними напрямками діяльності якої є послуги в сфері юридичного консалтингу. У бурхливому 2009 році, який став роком системних економічних перетворень і потрясінь на Україні, не боячись викликів долі, була заснована юридична компанія «СТРАТЕГ». Саме ці якості – рішучість і впевненість у власних силах, прагнення до перемоги, відрізняє нашу команду серед інших численних українських юридичних компаній. Разом з нами Ви не вагаючись зможете почати свій бізнес вже сьогодні. Наші фахівці нададуть Вам правову допомогу у виборі організаційно-правової форми ведення бізнесу, системи оподаткування, а також проконсультують з інших питань, що стосуються організації роботи. Зараз ЮК «СТРАТЕГ» є активним членом Торгово-промислової палати України, членом Американської торгової палати в Україні та партнером Чеської торгово-промислової палати по країнах СНД.

За час своєї роботи компанія зарекомендувала себе як відповідальний і надійний суб’єкт на ринку правових послуг в Україні з розгалуженими партнерськими зв’язками в провідних країнах світу: Австрія, Англія, Кіпр, Китай, Латвія, Македонія, Німеччина, Ліхтенштейн, Об’єднані Арабські Емірати, Чехія, Угорщина .

Перетворюйте проблеми в прості у вирішенні питань.

Перевагою ЮК «СТРАТЕГ» є правовий досвід і креативний підхід команди фахівців, яка допомагає вирішити і перетворити проблеми клієнтів в питання з простим рішенням. Ми завжди готові допомогти знайти шлях до вирішення будь-яких правових задач з особливими ексклюзивними перевагами:

– Аналіз проблем клієнтів на предмет доцільності звернення до суду і подальшого юридичного супроводу здійснюється юристами безкоштовно;

– Пропонуємо ефективні способи вирішення завдань, які ми можемо реалізувати для конкретної ситуації клієнта;

– Надаємо безкоштовну юридичну консультацію за формою зворотного зв’язку на сайті компанії. Ви відразу зможете переконатися в оперативності, ефективності та переваги звернення до ЮК «СТРАТЕГ».

Раціонально і ефективно використовуйте робочий і особистий час.

Юридична компанія «СТРАТЕГ» надає своїм клієнтам не тільки якісні юридичні послуги, а також забезпечує комфортний і по-справжньому зручний сервіс! Ви можете розрахуватися за допомогою карт платіжних систем Visa, Mastercard і платіжних сервісів Приват24, LiqPay і т.д., замовивши юридичні послуги на нашому сайті strateg-llc.com. У свою чергу, в офісі ЮК «СТРАТЕГ» для зручності клієнти можуть здійснити оплату за юридичні послуги через термінал банківською карткою і також безпосередньо через сайт нашої компанії. Варто зауважити, що ми прагнемо надати Вам комфортний сервіс і, перш за все, зберегти Ваш час.

Завжди будьте попереду своїх конкурентів.

Щодня ми зустрічаємося з несподіваними і нетиповими для нашого повсякденного життя юридичними випадками, які обумовлюють необхідність оперативно звернутися за порадою до юриста для їх вирішення. Такі ситуації змушують нас сконцентруватися на вирішенні дрібних проблем, а не на головних цілях нашого дня. Навчіться піклуватися про своє життя надалі, так як в поспіху не кожен юрист погодиться братися за роботу «на вчора», і за невелику плату. Тим більше не факт, що така оперативність принесе бажаний результат. Щоб уникнути поспішного пошуку юриста і вибором між досвідом, вартістю і оперативністю надання послуг – пропонуємо скористатися нашою пропозицією, яке дозволить заздалегідь економити Ваші тимчасові і матеріальні ресурси! Саме з цією метою ми розробили новий по-справжньому зручний для клієнтів сервіс, з яким користувачі пакетів абонентського обслуговування «Стандарт», «Преміум» та «VIP» отримують особливі переваги. Клієнти мають можливість отримати власні іменні пластикові картки, за якими нараховуються дисконтні знижки, а також бонуси при кожному придбанні та / або зміні абонентських пакетів, заощадивши при цьому кошти в розмірі від 30-35%!

Право користування юридичними послугами за кожним з вищезазначених пакетів не обмежується в часі. Юридична компанія «СТРАТЕГ» гарантує, що купуючи такий пакет, Ви можете скористатися ним при першій необхідності в будь-який період часу. Контролювати і здійснювати контроль за використанням послуг з абонентського пакету можна через ресурс «Персональний кабінет», де розміщується повна інформація про баланс пакетних можливостей, а також через відповідний розділ сайту і мобільного застосування. Ваша карта буде доставлена в будь-який зручний для Вас час і місце не тільки в межах м.Києва, а також і в інші регіони України через всі доступні сервіси доставки.

У жовтні 2015 року Державна служба інтелектуальної власності України підтвердила унікальність пакетів абонентського юридичного обслуговування фізичних осіб, що стало підставою для отримання Свідоцтва про реєстрацію авторського права «Абонентське юридичне обслуговування фізичних осіб».

Для ефективного використання Вашого часу ми першими розробили унікальне багатофункціональне додаток «СТРАТЕГ», який є надійним помічником у будь-якій правовій ситуації! Кожен користувач знайде для себе багато корисної і цікавої інформації, адже додаток містить у собі базу законів України, кодексів, шаблонів документів, корисних посилань, безкоштовну консультацію юриста та багато інших зручних сервісів. Завантажити додаток вже сьогодні Ви маєте можливість в AppStore або PlayMarket.

Формуйте і підтримуйте соціальні зв’язки.

Юридична компанія «СТРАТЕГ» позиціонується в соціальному середовищі як соціально відповідальна компанія, яка займається не тільки бізнес проблемами. Одним з ключових орієнтирів роботи компанії є формування сильного громадянського суспільства. Компанія завжди підтримує ініціативи проведення бізнес форумів, семінарів, круглих столів, які допомагають зробити вагомий внесок у формування майбутнього України. Нашим новим соціальним проектом є надання безоплатної правової допомоги спеціалізованій школі №47 ім. А.С. Макаренко з поглибленим вивченням іноземних мов, спеціальну загальноосвітню школу-інтернат №6 для глухих дітей, ТОВ «Центр розвитку дітей з особливими потребами« ВІРЮ В ТЕБЕ ». Ми переконані, що діти – майбутнє нашої країни, а тому, якісний внесок у їх розвиток ми повинні робити вже сьогодні.

Досвід ЮК «Стратег» доводить, що запорукою власного успіху є ми самі, наші зусилля і відповідальне ставлення до навколишнього світу.